Kvantové léčení buněčnou rezonancí

Vyzkoušeli jste všechno, ale stále máte tu bolest / tu nemoc / tu váhu / ten vztahový problém / nebo osamělost / depresi / nespavost / frustraci / vinu / strach / smutek / nedostatek sebedůvěry…? Zjistili jste, že vám prášky / operace / cvičení / meditace nepomáhají, jen pouze maskují nebo zmírňují příznaky, nikoliv skutečně léčí? Někdy ani psychoterapie nestačí. Potřebujete ve svém životě učinit těžké rozhodnutí?

Navrhuji vám vyzkoušet sezení energetického léčení.
Jsem certifikovaný praktik Kvantové léčení buněčnou rezonancí (CRQH: Cellular Resonance Quantum Healing), mocné metody, která přináší rychlé (někdy i okamžité) a trvalé výsledky – viděla jsem to na sobě jako pacient i na svých klientech (viz mé webové stránky s upřímnými ohlasy klientů). CRQH totiž jde ke kořenovým příčinám problémů.
Funguje tak, že odstraňuje podvědomé bloky, které brání uzdravení / lepšímu pocitu / rozhodování. O svých blocích ani nemusíte vědět. Nemusíme spolu moc mluvit, budu komunikovat přímo s vaším tělem. Takto se dostáváme k podvědomí, protože tělo nikdy nelže. CRQH má emočně-somatický přístup, který umožňuje jít hlouběji. CRQH také využívá léčivou energii, jako je tomu u reiki, k přeprogramování našich podvědomých vzorců. Další zvláštností je, že cvičící kontroluje (prostřednictvím zpětné vazby od těla), zda léčebné kolo zabralo – v opačném případě opakujeme, dokud se neukáže, že bylo integrováno. Díky tomu je metoda CRQH velmi komplexní a účinná.

Jejím mottem je “Léčení od duše k buňkám” (« from the soul to the cells »). Jakmile se totiž uzdraví podvědomí a vědomí, uzdraví se i tělo.

Zajímavé je, že CRQH pomáhá také při rozhodování, a to tím, že odstraňuje bloky / strachy / výčitky, které člověk může mít při volbě toho či onoho.
Dokáže určit, jaké potraviny / strava jsou pro člověka vhodné, protože odpovědi dostávám přímo od těla člověka – tělo to ví nejlépe.

 

Ohlasy klientů

Kvantové léčení buněčnou rezonancí je metoda, která vznikla v USA v 80. letech 20. století. Vyvinul ji Dr. Doug Lehrer, od něhož jsem se ji naučila přímo při osobním školení.

 

Ceník

Další informacee

Má stránka na Facebooku s krátkými vysvětleními, videi a ohlasy klientů (zatím v angličtině): www.facebook.com/

Americké webové stránky metody (v angličtině): www.cellularresonance.com

Kratší obsah v češtině: www.cellularresonance.cz

Sezení trvají 1 hodinu 15 min. Probíhají osobně.
Někdy stačí jedno sezení, často je potřeba více sezení v závislosti na hloubce problému nebo počtu problémů.
Pokud si nejste jisti, zda to zkusit, navrhuji bezplatný 15minutový úvodní rozhovor po telefonu nebo videohovor, kde odhalíme vaše problémy, popovídáme si o metodě CRQH a zjistíme, zda si budeme vyhovovat.

Sezení vedu v češtině, angličtině nebo francouzštině (jsem Francouzka žijící 20 let v Praze). V každém případě klíčová slova/výroky pacient říká ve své mateřštině, aby se snáze spojil s podvědomím.

Pokud nenajdete vhodný čas, kontaktujte mě přímo, po dohodě mohu někdy dělat sezení i večer nebo o víkendech.

Těším se na setkání s vámi.