Studio Hvězda na Petřinách – jóga , pilates, Flowin pilates a další.

Milé dámy a pánové,

jsme rády, že i v omezených  podmínkách můžeme opět začít se cvičením. Lekce se budou konat na míste v omezeném počtu, vše dle instrukcí a povinností, jak nám ukládají všechna nařízení:

Další info a rozvrh lekcí v aktualitách zde a na našem Facebooku. Prosíme o sledování, rozvrh klasický neodpovídá situaci, která se mění rychleji, než naše IT je schopno upravit rozvrh:-)

Poprvé u nás?
Zaregistrujte se u nás a dostanete ZKUŠEBNÍ BALÍČEK TŘÍ LEKCÍ ZA 330 Kč!

uvodfoto

Prostory studia naleznete v Křenově ulici 11, 3. patro, Praha 6 – Petřiny. Zde si můžete zacvičit, protáhnout se, posílit, relaxovat a načerpat novou duševní energii.

Pod vedením zkušených lektorů si vyzkoušíte Powerjógu, Pilates, Vinyasa jógu, Cvičení pro zdravá záda, Jemnou jógu, Flowinpilates, Iyengar jógu, Ashtanga jógu a Hatha jógu. Vyberete si cvičení, které Vám bude nejlépe vyhovovat. S výběrem nejvhodnějšího cvičení pro Vás Vám pomohou naši lektoři. Volit můžete mezi skupinovými a individuálními lekcemi. V rámci cvičení máte k dispozici protiskluzové podložky, sedáky, deky a ostatní cvičební pomůcky.

ZAREGISTROVAT SE

Nabízíme: kosmetika s Kateřinou, kosmetika s Tereziímasáže a fyzioterapii.
Od dubna 2018 přijímáme karty Multisport.

Lekce probíhají podle rozvrhu, který naleznete na našich stránkách. Po předchozí dohodě nabízíme hlídání Vašich ratolestí.

Nabízíme možnost spolupráce ve všech aktivitách našeho studia i možnost pronájmu sálu. Těšíme se na Váš kontakt.

Přijďte se podívat a vyzkoušet si příjemné, klidné a osvěžující prostředí nového studia. Budeme se těšit na Vaši návštěvu.

Váš tým Studia Hvězda

Kudy do Studio Hvězda

Kudy k nám
Studio Hvězda

Křenova 11, 3. patro, Praha 6

Metro A – stanice Petřiny
Tram 1, 2, 18 – zastávka Petřiny
Bus 108, 164, 168, 191, 510, 560 – zastávka Petřiny


U nás ve studiu


Sledujte Studio hvězda na Instagramu

Sledujte nás na Instagramu

Follow us on Facebook

Sledujte nás na Facebooku