Kosmetika

Nabízíme kosmetické ošetření značkou Pandhy´s Safe Cosmetics (bio kosmetika konzervovaná koloidním stříbrem) nebo True Delight

Orientační ceník kosmetických služeb

 


 
Pandhy's Safe True Delight
Kosmetika hydratační, pěsticí, liftingové ošetření 980,- 1.300,-
Kosmetika problematické pleti 980, 1.300,-
Zeštíhlující, zpevňující zábal, peeling, masáž – zelený mořský jíl, výtažek z červených pomerančů (60 min., možnost spojení s kosmetickým ošetřením) 800,-

 

 

Depilace cukrovou pastou – převratná depilační technika, chloupky jsou odstraňovány ve směru jejich růstu( ceny jsou orientační)

Ruce 250,-
Podpaží 200,-
Lýtka 350,-
Celé nohy 700,-
Třísla 300,-
Brazilská depilace 700,-
Depilace obličeje 200,-
Barvení řas a obočí 200,-

Značka PANDHY´S™ je na českém a slovenském trhu už od roku 2002! Jako první a zatím jediná zavedla převratnou depilační techniku, kdy jsou chloupky odstraňovány ve směru jejich růstu. Výsledkem je naprosto zanedbatelná bolestivost depilace. Konkurence se snaží naší cukrovou pastu napodobovat, ale neúspěšně – naše pasta je nezaměnitelná.

PANDHY´S™ depilační cukrová pasta získala v Paříži v roce 2006 odborníky vysoce hodnocené Evropské Inovační ocenění PIERANTONI, kdy na evropském trhu ještě žádné jiné cukrové pasty nebyly.

Základní glukóza se stala pilířem téměř všech našich produktů, k nimž patří i kosmetické přípravky pečující o pleť, tělo a vlasy.Navíc na sebe navazují a naplní i ta nejvyšší očekávání ať už profesionálů či klientů. Pro dosažení dokonalosti při zachování zásady přírodních materiálů přináší naše společnost kompletní řadu PANDHY´S™ Mineral Makeup.

Řada PANDHY´S™ byla rozšířena o také další produkty, které najdou uplatnění nejen při profesionálním použití, ale i v domácích podmínkách. Většina našich produktů je ale určena pro profesionální použití!