Studio Hvězda na Petřinách – jóga , pilates, bodystyling a další.

 

Víkendový workshop s Frídou Gedeonovou
Zveme vás na workshop Hormonální jógová terapie pro diabetiky, jež se pořádá o víkendu 3.-4. června.
Hormonální jógová terapie pro diabetiky je přírodní léčba, založená na sestavě cviků a technik vytvořených Dinah Rodrigués z Brazílie. Cviky a účinné techniky reaktivují žlázy s vnitřní sekrecí a působí na orgány, které je třeba stimulovat u diabetických pacientů. Cvičení jógy je velmi efektivní součástí léčby pro diabetiky, protože zvyšuje citlivost na inzulin a snižuje hladinu cukru v krvi.
Více informací a příhlášky na http://www.hormonalni-joga-diabetes.cz/

Kudy k nám
Metro A – stanice Petřiny
Tram 1, 2, 18 – zastávka Petřiny
Bus 108, 164, 168, 191, 510, 560 – zastávka Petřiny

 

Poprvé u nás? Zaregistrujte se u nás a dostanete první lekci zdarma!

 

uvodfotoProstory studia naleznete v Křenově ulici 11, 3. patro, Praha 6 – Petřiny. Nově jsme pro Vás vybudovali příjemné prostory, ve kterých si můžete zacvičit, protáhnout se, posílit, relaxovat a načerpat novou duševní energii.
Pod vedením zkušených lektorů si můžete vyzkoušet Powerjógu, Pilates, Vinyasa jógu, Bodystyling, Cvičení pro zdravá záda, Kundalini Jógu, Jemnou jógu. Vyberete si cvičení, které Vám bude nejlépe vyhovovat. S výběrem nejvhodnějšího cvičení pro Vás Vám pomohou naši lektoři. Volit můžete mezi skupinovými a individuálními lekcemi. V rámci cvičení máte k dispozici protiskluzové podložky, sedáky, deky a ostatní cvičební pomůcky.

 

Nově nabízíme kosmetické služby, depilaci cukrovou pastou a masáže.

Lekce probíhají podle rozvrhu, který naleznete na našich stránkách. Po předchozí dohodě nabízíme hlídání Vašich ratolestí v dětském koutku ve čtvrtek v 10.15 při lekci iyengar jógy.

Nabízíme možnost spolupráce ve všech aktivitách našeho studia. Těšíme se na Váš kontakt.

Přijďte se podívat a vyzkoušet si příjemné, klidné a osvěžující prostředí nového studia. Budeme se těšit na Vaši návštěvu.

Váš tým Studia Hvězda