Otevřeli jsme pro Vás nové Studio Hvězda na Petřinách – jóga , pilates, bodystyling a další.

Provoz a aktuality Studia přes letní prázdniny:
letní měsíční permanentka za 400,-, platná již už od 28.6.
3.7.- 6.7. –  Zavřeno
Z důvodu zahraničního studijního pobytu Karla Berounského bude přes léto při středečním pilates zastupovat pí. Rebcová, páteční lekce se ruší a budou pokračovat opět od září.
Letní rozvrh od 30.6.

 

Poprvé u nás? Zaregistrujte se u nás a dostanete první lekci zdarma!

 

uvodfotoProstory studia naleznete v Křenově ulici 11, 3. patro, Praha 6 – Petřiny. Nově jsme pro Vás vybudovali příjemné prostory, ve kterých si můžete zacvičit, protáhnout se, posílit, relaxovat a načerpat novou duševní energii.
Pod vedením zkušených lektorů si můžete vyzkoušet Powerjógu, Pilates, Vinyasa jógu, Bodystyling, Cvičení pro zdravá záda, Kundalini Jógu, Jemnou jógu. Vyberete si cvičení, které Vám bude nejlépe vyhovovat. S výběrem nejvhodnějšího cvičení pro Vás Vám pomohou naši lektoři. Volit můžete mezi skupinovými a individuálními lekcemi. V rámci cvičení máte k dispozici protiskluzové podložky, sedáky, deky a ostatní cvičební pomůcky.

 

Nově nabízíme kosmetické služby, depilaci cukrovou pastou a masáže.

Lekce probíhají podle rozvrhu, který naleznete na našich stránkách. Po předchozí dohodě nabízíme po dobu cvičení hlídání Vašich ratolestí v dětském koutku.

Nabízíme možnost spolupráce ve všech aktivitách našeho studia. Těšíme se na Váš kontakt.

Přijďte se podívat a vyzkoušet si příjemné, klidné a osvěžující prostředí nového studia. Budeme se těšit na Vaši návštěvu.

Váš tým Studia Hvězda